Kochani zaczarowany Dzień Dziecka za nami.

Było mnóstwo konkursów tj. wymyślanie zaklęć zbieranie jajek, wyścig na dużej miotle, rzut skarpetą Zgreda, latające miotły czy quiz wiedzy o Harrym Poterze.

Wystąpiły dzieciaki z Przedszkola Językowego „The Best”, „Arbuziki” i „Cytrynki”, „Malinki” i „Ananaski”. Utwór „Co powie tata” zaśpiewała Emilia Jędrzejczyk.

Nie mogło zabraknąć dzieci z Przedszkola Niepublicznego z Bliżyna. Grupa “Bystrzaki” zaśpiewała i zatańczyła piosenki country.

Wystąpiła również „Bliżyńska Gromada”, dużo utworów pięknie zaśpiewała Oliwia Jarosz.

Bardzo energetycznie zatańczył zespół taneczny „Sweet Dance” działający w GOK w Bliżynie. Była też nauka tańca „Cleo” oraz zabawa przy muzyce pod tytułem „Gdzie jest Sowa Hedwiga” i oczywiście popularny taniec „Belgijka”.

Piękne pokazy na szarfach pokazały nam dziewczyny z grupy „Touch The Sky” ze skarżyskiego Kombinatu Formy pod kierunkiem Katarzyny Niemczyk. Niesamowite występy zapierały dech w piersiach. Bardzo wysoki poziom umiejętności na taśmach zaprezentowały: Maja Dąbrowa, Laura Gąska, Olga Łyżwa, Emilia Bębas, Oliwia Minda, Lena Dąbrowska i Marta Jędrzejczyk.

Ogromne podziękowania kierujemy do „naszych dzieci” za pomoc podczas imprezy. Pomagali nam: Filip Ołub, Amelka Boczek, Nikola Fornal, Maja Boruń; Weronika Kręcisz Marysia Boruń, Ola Zachara, Gabrysia Guzikowska, Emilia Słoboda, Maja Serek, Maks Rokosz, Ania Lacko, Lena Kowalik, Julia Misioiwec, Alicja Cukrowska, Stępnik Wiktoria, Bafian Lena, Julia Banaś , Maja Szcześniak, Marysia Nowek, Zuzia Nowek,

Dla dzieci cały czas dostępny był Park Rozrywki.

Bardzo serdecznie dziękujemy za wsparcie finansowe Prezes Zarządu BS w Suchedniowie Pani Agnieszce Fąfara-Markiewicz i Radzie Nadzorczej której przewodniczy Pani Gabriela Król.