media

otwarcie

sierpien2020

 

wakacjefoto

herosi

 

logobibl

nowestale

kraszewski

 

 makrama oferta

 

Noc Świętojańska nad zalewem bliżyńskim – Przeżyjmy to jeszcze raz!!!

Pełna magii noc nastała, tańczy ogień i woda.

Noc Kupały, noc świętojańska, sobótka... Każdy kojarzy, że to coś związanego z letnim przesileniem. A przecież Noc Świętojańska to wyjątkowa słowiańska tradycja, która była traktowana jako noc zakochanych. Poświęcona była żywiołom ognia i wody, które miały mieć oczyszczającą moc. Jednocześnie było to święto miłości i płodności.

Od 2013 roku widowisko nocy Świętojańskiej stało się tradycją, że w czerwcowy wieczór tłumy widzów przychodziły w jedno miejsce nad zalew w Bliżynie, żeby poczuć magię jaką niesie płomień pochodni i ogniska , oraz zobaczyć tańce w wykonaniu wspaniałych dziewczyn z zespołów działających w Zameczku.

W tym roku również przygotowywaliśmy się to tego wyjątkowego wydarzenia. Niestety coś na co nie mieliśmy wpływu nie pozwoliło nam tego dokończyć. Chcemy żebyście wiedzieli, że pamiętamy o Was, o naszej wiernej widowni. Dzięki nagraniu wykonanemu przez Pana Krzysztofa Jurka możecie wrócić w to miejsce i przeżyć to jeszcze raz.

Pozdrawiamy wszystkich wykonawców, którzy przez te wszystkie lata tak dzielnie pracowali nad widowiskiem. Pamiętamy o Was i czekamy na Was. A tymczasem za te wszystkie lata brawo, brawo, brawo, brawo, brawo...

wianki

bip

rodo

uwagamonitoring

Nasi sponsorzy

 

tiserec

Top Market Logo

bs

nofar

vanax

dachbud

Zespoły i Kluby