Przymusowa kwarantanna dla Kultury trwa nadal, ale My RÓBMY SWOJE

Kochani! Od ponad miesiąca trwa zawieszenie zajęć artystycznych, warsztatowych, organizacji imprez. Przez ten czas pracowaliśmy nad nowymi propozycjami dla Was Bardzo tęsknimy za pracą i spotkaniami z Wami. Wiemy, że Wy za nami również. Dlatego postanowiliśmy pewne formy organizować online. Mamy nadzieję  pobudzić Was do działania i twórczo zainspirować. Będą konkursy recytatorskie, wokalne, taneczne, plastyczne, studio dobrego smaku i inne formy. Może uda nam się też zorganizować próby online. Będziemy udostępniać nie publikowane zdjęcia z minionych wydarzeń a także spektakle teatru BAJKOWA PRZYGODA powstałe w GOK. Czekamy również na Wasze pomysły.

Zapraszamy – zaglądajcie, korzystajcie, działajcie: www. gokblizyn.pl

RÓBMY SWOJE! - Młodzi recytatorzy na start!

Gminny Ośrodek Kultury w Bliżynie z powodu pandemi COVID 19, nie ma możliwości przeprowadzenia  Małego  Konkursu Recytatorskiego. Żebyśmy mogli wspólnie cieszyć się  możliwością obcowania z poezją i wykazania się swoimi umiejętnościami recytatorskimi, zmieniamy tryb konkursu recytatorskiego na on-line.

Uczniowie klas I – VIII szkół podstawowych i przedszkolaki z gminy Bliżyn, którzy chcą wziąć udział w tym konkursie, mogą nagrać swoją recytację telefonem lub kamerką komputerową, a filmik przesłać do nas drogą elektroniczną na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.." style="color: #000000;">.

Wszystkie szczegóły znaleźć można w Regulaminie konkursu na stronie Gminnego Ośrodka Kultury www.gokblizyn.pl  w zakładce Konkursy i Przeglądy.

Informacja również pod nr tel. 692 327 291