Koncert Świąteczny

15 grudnia o godz. 16.00 na scenie świetlicy OSP w Bliżynie rozpoczął się Koncert Świąteczny „Gwiazda prowadzi”. Na koncert przybyli m.in. w-ce Wójt Gminy Bliżyn Mariusz Walachnia, Przewodniczący Rady Gminy Jacek Krzepkowski, radni:Monika Gruszczyńska, Małgorzata Zep, Dorota Cukrowska.

To była prawdziwa uczta dla oka, ucha i duszy.W koncercie wystąpiło ponad trzydziestu artystów: Ola Antoniak, Magda Wydra, Oliwia Jarosz, Julia Wrona, Magda Seweryńska, Maja Kaluga, Maja Serek, Zuzia Bernatek, Klaudia Malinowska, Andżelika Ziarkowska, Katarzyna Wiśniewska, Piotr Kuroś, Łukasz Pietrzyk, Sebastian Siudak, Filip Ołub, Mateusz Fornal, Julia Kopeć, Julia Pluta, Zuzia Stopa, Weronika Trzebińska, Julia Sztab, Marysia Nowek, Zuzia Nowek, Amelia Boczek, Agata Ołownia, Julia Bródka, Weronika Kręcisz, Marysia Żak, Marta Ołownia, Anna Lacko, Marysia Boruń i Oliwia Wrona.

Brawo, brawo i jeszcze raz brawo!!!!

IMG 3867

Po koncercie prawie wszyscy przeszli do Zameczku, gdzie dyrektor GOK Katarzyna Skarus wręczyła upominki dla Pań, które przygotowały potrawy podczas Wigilijnego Studia Dobrego Smaku. Nagrody w konkursie ozdoba choinkowa wręczył Wójt Mariusz Walachnia i Przewodniczący Rady Jacek Krzepkowski.

Choinka przekazaną nam przez Państwa Marię i Kazimierza Siarek z Niekłaniatylko przez niecałą godzinę prezentowała się przepięknie. Zlicytowaliśmy wszystkie ozdoby na łączną kwotę 3756 zł. Zlicytowaliśmy również prace poza konkursem, przekazane przez: Halinę Relidzyńską, Marię Strachowską, Kingę Markiewicz, Teresę Komar, Danusię Kozłowską, Marzannę Godlewską, radną - Małgorzatę Zep, panie z zameczkowych zajęć Makramy i Kuferka. Jeszcze przed aukcją otrzymaliśmy pieniądze na organizację ferii zimowych dla dzieci od Państwa Małgorzaty i Grzegorza Wójcik. Jak co roku Państwo Halina i Józef Nowakowie wsparli również finansowo Wigilijne Studio Dobrego Smaku.

Całe rodziny, a szczególnie dzieci bardzo aktywnie brały udział w licytacji. Zebrane pieniądze zostaną przekazane na zorganizowanie dla nich ferii zimowych. Rokrocznie z zajęć i imprez organizowanych podczas ferii bierze udział ponad 300 dzieci.

Na zakończenie życzenia złożyli włodarze naszej gminy i zaproszeni goście. Po czym wszyscy zebrani podzielili się opłatkiem i kosztowali przygotowane potrawy.

IMG 4039

Dziękuję bardzo serdecznie wszystkim Paniom, które od wielu lat znajdują czas w tym gorącym okresie aby wesprzeć nas w przygotowaniu potraw wigilijnych. Dziękuję wszystkim którzy wzięli udział w licytacji ozdób. Suma jaką uzyskaliśmy w ciągu niecałej godziny świadczy o tym, że to co robimy znajduje w Waszych oczach uznanie. Dziękuję za wiele życzeń i ciepłych słów skierowanych do nas, pracowników GOK – u. Dziękuję wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób pomogli nam w organizacji tej imprezy.

DyrektorGOK - Katarzyna Skarus

bip

rodo

uwagamonitoring

Nasi sponsorzy

 

tiserec

Top Market Logo

bs

nofar

vanax

 

Zespoły i Kluby