Magia dawnej Nocy Świętojańskiej.

Już po raz ósmy nad bliżyńskim zalewem odbyło się widowisko Nocy Świętojańskiej
w wykonaniu młodych artystów działających w naszym Ośrodku. Dzieci i młodzież od czterech tygodni w upalnym słońcu pieczołowicie ćwiczyła układy taneczne. W tym roku dziewczyny zaprezentowały się w nowych strojach, które uszyła w expresowym tempie Pani Anna Żak, za co jej pięknie dziękujemy. Już od godziny 20.30 zaczęły się nad zalewem zbierać setki osób w oczekiwaniu na to pełne uroku i magii ognia przedstawienie.

Mamy nadzieję, że wierni fani tego widowiska i tym razem się nie zawiedli. Jesteśmy dumni z naszych zdolnych podopiecznych z którymi praca jest wielką przyjemnością.

W widowisku wystąpili: Ola Antoniak, Julia Wrona, Aneta Ołownia, Martyna Popecka, Basia Sułek, Marysia Nowek, Agata Ołownia, Maja Kaluga, Magda Seweryńska, Zuzia Bernatek, Angelika Ziarkowska, Klaudia Malinowska, Zuzanna Stopa, Marysia Boruń, Oliwia Wrona, Julia Pluta, Zuzia Nowek, Weronika Trzebińska, Weronika Kręcisz, Julia Bródka, Amelia Boczek, Marysia Żak, Marta Ołownia, Ania Lacko oraz Filip Ołub i Mateusz Fornal.

Pragniemy bardzo serdecznie podziękować Państwu Monice i Mariuszowi Rot – Top Market w Bliżynie, Panom Radkowi i Jarkowi Bartkowskim,Tomaszowi Peli , Paniom
z Kuferka i Makramy: Marysi Strachowskiej, Danusi Kozłowskiej, Teresce Komar, Ani Gołębiewskiej, Asi Peli, Kindzie Markiewicz za udzieloną nam nieocenioną pomoc.

Szczególne podziękowania składamy rodzicom naszych artystów za zaangażowanie
i wsparcie w przygotowaniach do widowiska.

50noc

 

bip

rodo

uwagamonitoring

Nasi sponsorzy

 

tiserec

Top Market Logo

bs

nofar

vanax

dachbud

Przystań Bliżyn 2019 - informacje

guitar 1015750 1920

Zespoły i Kluby