grzybobranie2019

aida2019

 

rytmika2019

rybka2019

 

 

gitara2019

 makrama oferta

 

FERIE 2019 za nami

Tak się bawił, tak się bawił ZA – ME – CZEK!

Po raz kolejny, pieniądze zebrane ze sprzedaży ozdób choinkowych pozwoliły nam zorganizować cykl imprez i zajęć podczas ferii zimowych. Dzięki hojności kupujących, dzieci mogły korzystać tych form za darmo.

To były niesamowite ferie. Każdy mógł przyjść i spędzić codziennie w Zameczku kilka godzin bawiąc się przy pysznych ciasteczkach, gorącej herbatce czy czekoladzie.

Zorganizowaliśmy trzy wyjazdy: do Pacana do Europejskiej Stolicy Bajki, do Radomia na wystawę klocków lego i do Teatru Lalki i Aktora KUBUŚ na sztukę „Opowieść o Piotrusiu i Wilku” i 10 różnorodnych zajęć z których skorzystało 471 dzieci.

Były dawne gry i zabawy, wśród których „Chłop” ciszył się niegasnącą popularnością. Największą skocznością na linie wykazała się Weronika Żak ( 120 skoków). Po grach ponad 50 dzieci mogło skorzystać z konnych przejażdżek na Szogunie i Wigilii. A na wszystkich jeźdźców pod Zameczkiem czekały kiełbaski z grilla i gorąca herbatka.   Podczas spotkania kulinarnego przygotowując słodkie desery wykazaliśmy się wokalnie, śpiewając kolędy. Smakowało wybornie i nic nie zostało. Na zajęciach teatralnych było dużo emocji (pozytywnych). Lepienie z gliny przyniosło dzieciom wielką frajdę. Gry planszowe trwały o wiele dłużej niż zaplanowaliśmy. Było dużo radości i emocji podczas gry w Chińczyka i Taboo. Kondycją można było się wykazać w czasie zumby. Ferie zakończyliśmy tradycyjnym już Balem Przebierańców, na który przybyło ponad 70 dzieci w przeróżnych strojach, by wziąć udział w wielu konkursach z nagrodami i na zakończenie wybierać 5 najładniejszych strojów oraz króla (Franek) i królową balu

A jak było zobaczcie w galerii – zapraszamy!

IMG 9125

bip

rodo

uwagamonitoring

Nasi sponsorzy

 

tiserec

Top Market Logo

bs

nofar

vanax

dachbud

Przystań Bliżyn 2019 - informacje

guitar 1015750 1920

Zapowiedzi

Brak wydarzeń

Zespoły i Kluby