bn2019

seniorzyaerobik

kraszewski

Zameczek Kultury 2018

W 2016 r. podczas jubileuszu 40 lecia Gminnego Ośrodka Kultury w Bliżynie po raz pierwszy przyznaliśmy statuetki ZAMECZEK KULTURY.

Statuetki te co dwa lata przyznaje Dyrektor GOK wraz z Pracownikami.
W tym roku statuetki przyznaliśmy szczególnym osobom. Osobom ,które nas wspierają i pomagają w każdy możliwy sposób.

27 października podczas Zameczkowych Spotkań Kameralnych statuetki zostały wręczone:

Panu Mariuszowi Walachnia – Wójtowi gminy Bliżyn, który jest opiekunem całej gminnej kultury, Państwu Monice i Mariuszowi Rot Top Market w Bliżynie, Państwu Halinie i Józefowi Nowak - firma NOFAR, Pani Agnieszce Fąfara-Markiewicz – Prezes BS w Suchedniowie, Panom Antoniemu Kozłowskiemu , Jarosławowi Bartkowskiemu, Markowi Guzikowskiemu, Radosławowi Bartkowskiemu i Radosławowi Guli.

Dla wszystkich przybyłych na imprezę śpiewała Dominika Wróbel. Niezwykle utalentowana i subtelna wokalistka. W jej wykonaniu usłyszeliśmy m.in. takie utwory jak: Wyszłam za mąż, zaraz wracam, Pogoda na szczęście, Małe tęsknoty, Brzydcy, Czas nas uczy pogody, Gdybyś.

To była prawdziwa uczta dla duszy.