przystan2019

dd1

dd20192

Warsztaty Teatralne z aktorką Hanną Święcicką.

W piątek 11 maja nasza grupa teatralna BAJKOWA PRZYGODA wzięła udział

w warsztatach, które były m.in., nagrodą za zdobycie I-go miejsca w II Przeglądzie Spektakli Szkolnych i Przedszkolnych "Uwaga! Dzieci na scenie!" organizowanym przez Teatr Lalki i Aktora KUBUŚ w Kielcach w dniu 16 kwietnia br.

To spotkanie było świetną przygodą i doświadczeniem. Animacja krzeseł, butów, długopisu i nadawanie im emocji przyniosła wiele radości naszym młodym aktorkom.

Dziękujemy Dyrekcji teatru za wspaniały pomysł na nagrodę w Przeglądzie. Dziękujemy Pani Hannie za profesjonalne przeprowadzenie warsztatów i stworzenie miłej atmosfery.

10 czerwca o godz. 14.00 zapraszamy do Teatru Lalki i Aktora KUBUŚ do Kielc gdzie na scenie teatru wystąpi z przedstawieniem „Między nami charakterkami” Bajowa Przygoda.

A już 24 maja grupa będzie brała udział w XXIII Ogólnopolskich Zamkowych Spotkaniach Teatralnych o laur Złotego Gargulca w Szydłowcu.