mayday2

kiermasz2019

KursyGOK

"Kraków" - wystawa fotografii

22 kwietnia 2018 w Gminnym Ośrodku Kultury w Bliżynie otwarta została wystawa fotografii „Kraków”. Prace zaprezentowali uczestnicy Warsztatów Fotograficznych w Krakowie : Mariusz Kowalski, Katarzyna Owsiany, Jacek Piwowarczyk, Włodzimierz Płaneta, Małgorzata Skopek, Agnieszka Szarszewska, Urszula Wigocka.

Wernisaż otworzyła Dyrektor GOK Katarzyna Skarus, o wystawie opowiadał prowadzący warsztaty Włodzimierz Płaneta. Dzięki jego barwnej i wciągającej opowieści mogliśmy przenieść się na chwilę do Krakowa, do charakterystycznych dla tego miasta miejsc i mniej znanych zakątków. Usłyszeliśmy wiele ciekawych historii o warunkach w których powstawały fotografie, ulotnych niepowtarzalnych chwilach, historie ludzi z fotografii i miejsc których już nie ma.

Wszystkie prace znajdują się na stronie http://planetaw.com/wystawy-2016-2017/

Przystań Bliżyn 2018 - informacje